Bitkisel Aktar Ürünleri Satış Sitesi
LR Probiyotik Pro 12 Satın Al
LR Probiyotik Pro 12 (30 Tablet)

175.90 TL

80.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti 6.90 TL'dir. 120.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo BEDAVA !!
Kargonuz En Geç 25 Ocak , Pazartesi Kargoya Teslim Edilecektir.

Vücudumuz hem yararlı hem de zararlı bakteriler ile doludur. Bağırsaklarda yaşayan ve yararlı mikroorganizmalar olarak bilinen probiyotikler, bağışıklık sistemimizi güçlendirerek vücudumuzun sağlıklı kalmasına aynı zamanda da sindirim sistemimizin düzenli çalışmasına yardımcı olur.

LR Pro 12 probiyotik, bağırsak florasını dengede tutacak olan 12 farklı bakteri kültüründen oluşur ve 1 milyar yararlı probiyotik bakteri içerir.

Patentli çifte mikrokapsülleme ile üretilen LR Pro 12 probiyotik, üründeki bakteri sayısının son kullanma tarihine dek sabit kalmasını ve bozulmamasını sağlar. Ayrıca çifte kapsülleme yöntemi sayesinde kritik gastrik (mide) geçişi sırasında bakterileri korur.

Probiyotiklerin Faydaları

  • Sindirim sistemini düzenler.
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir.
  • Tansiyon, kolesterol ve kan şekerini  düzenler.
  • Mide rahatsızlıklarına iyi gelir.
  • Alerjik rahatsızlıkların tedavisinde kullanılır.
  • Zararlı maddelrin vücuttan atılmasına yardımcı olur.
  • Deprosyona iyi gelir.
  • Yaşlanma etkilerini azaltarak cildin daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

LR Pro 12 Probiyotik Kullanımı

Yemeklerden önce günde bir kere olacak şekilde 1 kapsül LR Pro 12 Probiyotik kapsülü bir bardak su ile alınız. Probiyotikler bağırsaklarda geçici bir süre bulunduklarında dolayı hergün düzenli olarak kullanılmalıdır. Emzirenlerin ve hamile olanların doktora başvurarak kullanması tavsiye edilir. 12 yaşından büyüklerin kullanımı için uygundur. Çocukların ulaşamayacağı kuru ve serin bir yerde muhafaza ediniz. 

LR Pro 12'ye yardımcı olarak LR Aloe Vera Jel içecekler ile kullanılması önerilmektedir. Jel içecekler bağırsağı probiyotik bakteriler için en uygun şekilde hazırlar.

LR Pro 12 Probiyotik kendine has içeriği ve bileşimi nedeni ile tüm ürün belirtilen patent numarası ile patentlenmiştir. Patent No: EP 2 228 067 A1

LR Health & Beauty aracılığı ile satılan gıda takviyeleri bitkisel içerikli ürünlerdir. İlaç yerine tavsiye edilmez ve kullanılamaz. Sağlık sorunlarınız ve tedavileri için lütfen doktorunuza başvurunuz.

LR Probiyotik Pro 12 ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz. Yorum yazmak için TIKLAYINIZ.
Türkiye'nin her yerine antakya yöresel ürünlerimizi gönderiyoruz