Bitkisel Aktar Ürünleri Satış Sitesi
LR Aloe Vera Jel Ballı İçecek Satın Al
LR Aloe Vera Jel Ballı İçecek (1000 ML)

129.90 TL

80.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti 6.90 TL'dir. 120.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo BEDAVA !!
Kargonuz En Geç 25 Ocak , Pazartesi Kargoya Teslim Edilecektir.

LR Aloe Vera Jel Ballı içecek ünlü keşişRahip Ramano Zago'nun geleneksel bilgisine dayanmaktadır. %90 oranında saf Aloe Vera Jeli ve %9 oranında çiçek balı içeren LR Aloe Vera Jel Ballı içecek metabolizmayı destekleyen ve C vitamini ihtiyacını desteklemeye yönelik takviye edici bir gıdadır. Aynı zamanda iç sağlığımızı güçlendiren değerli maddeleri içeriğinde barındırır.

LR Aloe Vera Jel içeceklerde kullanılan Aloe Vera yapısında pek çok aktif madde bulunduğu araştırmalar ile ortaya çıkarılmıştır. 

A-C-E-B1-B2-B3 ve B6 vitaminlerinin yanı sıra Folik Asit, kolin de içerir.

Esansiyel amino asitlerin tamamının varlığı Aloe Vera bitkisinin biyolojik yüksek değerli besin olmasını ve tamamlayıcı bir besin olarak kullanılmasını sağlamaktadır.

LR Aloe Vera Jel Ballı İçeceğin Faydaları

  • Bitkisel bir besin takviyesi olan Aloe Vera Jel içecek, sağlıklı bir yaşam için gereksinim duyduğumuz besin maddelerinin yeterli miktarlarda ve dengede alınmasına yardımcı olur.
  • Epitel hücre yenilenmesini hızlandırır, yaşlı ve normal olmayan epitel hücrelerin yerine genç ve aktif hücrelerin oluşumunu sağlar.
  • Bağışıklık sisteminin düzenlenmesine yardımcı olur.
  • Hem suda hem de yağda çözünen maddeleri çözebilen Aloe Vera'nın problemli ve akneye meyilli ciltlerde destekleyici etkileri bulunmaktadır.
  • Aloe Vera taşıdığı maddelerin etkisini arttırdığından dolayı biyolojik bir taşıyıcı olarak adlandırılır. 
  • Kolojen etkisi ile doku sağlığını korumayı destekler.
  • A-C-E vitamini başta olmak üzere serbest radikallerle mücadele eden antioksidanlar içerir.

LR Aloe Vera Jel Ballı İçecek Kullanımı

Günlük olarak her yemekten önce (3 kez) 30 ml olarak (3 x 30 ml ) tüketilmesi önerilir. İsteğe bağlı olarak sade, sulandırılmış, hafif soğutulmuş ya da oda sıcaklığında tüketebilirsiniz. Belirtilen tüketim miktarı aşılmamalıdır. Tüketilen günlük dozda %75 oranında C vitamini alınmış olur.

LR Health & Beauty aracılığı ile satılan gıda takviyeleri bitkisel içerikli ürünlerdir. İlaç yerine tavsiye edilmez ve kullanılamaz. Sağlık sorunlarınız ve tedavileri için lütfen doktorunuza başvurunuz.

LR Aloe Vera Jel Ballı İçecek ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz. Yorum yazmak için TIKLAYINIZ.
Türkiye'nin her yerine antakya yöresel ürünlerimizi gönderiyoruz